۰۲ بهمن ۱۳۹۷
 
شرح خبر
Module Border
نصب و راه اندازی نرم افزار انبارداری در انبارهای بهشت، زرین بهار و شرکت کاغذ سازی غدیر کاغذ
نرم افزار انبارداری انباردار در مجتمع انبارهای بهشت واقع در شور آباد، موسسه حمل و نقل زرین بهار و شرکت کاغذ سازی غدیر کاغذ جهت مدیریت امور انبار نصب و راه اندازی شد.

مجتمع انبارهای بهشت با بیش از 60000 مترمساحت و تنوع بالای کالا، جهت  استفاده از امور انبارداری و کنترل ورود و خروج کالاها به نرم افزار انبارداری انبارد مجهز شد. قدرت و انعطاف نرم افزار در گروه بندی کالاها در قالب ساختار درختی قابل تعریف توسط کاربر از مزایای این نرم افزار برای این انبار به حساب می آید.

موسسه حمل و نقل زرین بهار نیز که علاوه بر ارائه خدمات حمل و نقل کالا، خدمات انبارداری را به مشتریان خود ارائه می دهد، جهت مکانیزاسیون سیستم انبارداری، از این پس از نرم افزار انبارداری “انباردار” استفاده خواهد نمود. این موسسه که قبلا از نرم افزار تحت DOS استفاده می کرده است، تحت ویندوز بودن نرم افزار، محیط کاربری ساده و شکیل بودن گزارشات نمایشی و قابل چاپ نرم افزار را علت اصلی تغییر نرم افزار انبارداری خود اعلام نموده است.

همچنین شرکت کاغذ سازی غدیر کاغذ، با توجه به واردات کاغذ از خارج کشور و پخش نمودن این کالاها در انبارهای مختلف، جهت مدیریت و اطلاع از وضعیت هر یک از انبارهای خود، از این پس از نرم افزار انبارداری انباردار استفاده خواهد نمود. با توجه به انعطاف نرم افزار در گروه بندی کالاها و تعریف چندین انبار، این شرکت به راحتی به موجودی کالاهای هر انبار و وضعیت ورود و خروج آنها دسترسی خواهد داشت.

تعداد مشاهده:  5714
بازگشت
صفحه اصلی  |  محصولات  |  خدمات  |  تماس با ما  |  نقشه سايت  |  مقالات
Copyright 2002-2012 Kara Pardaz Co Ltd.
>