۲۷ آبان ۱۳۹۷
 
شرح خبر
Module Border
یک کیبورد بدون دکمه و سیم به قیمت 180 دلار آماده فروش!
کیبورد بلوتوث لیزری مجازی (Bluetooth Laser Virtual Keyboard) نام جدیدترین پروژه طراحان سخت افزار است که بصورت کاملآ مسطح بر روی سطحی صاف قابل استفاده است. تنها چیزی که شما به عنوان کاربر مشاهده می کنید یک صفحه لیزری قرمز رنگ است که با لمس آن صدای کلیدها بگوش می آید. شاید در چند روز گذشته تصاویری از آماده شدن یک کیبورد لیزری را در اینترنت دیده باشید متن زیر اطلاعات کاملی از این کیبورد را در اختیار شما قرار می دهد.

کیبورد بلوتوث لیزری مجازی (Bluetooth Laser Virtual Keyboard) نام جدیدترین پروژه طراحان سخت افزار است که بصورت کاملآ مسطح بر روی سطحی صاف قابل استفاده است. تنها چیزی که شما به عنوان کاربر مشاهده می کنید یک صفحه لیزری قرمز رنگ است که با لمس آن صدای کلیدها بگوش می آید.

کیبورد مجازی شما بلافاصله بعد از آنکه از کیف در آورده می شود با زدن یک دکمه روشن می گردد سپس با اتصال آن به PDA و یا موبایل خود می توانید به کار با آن مشغول شوید.

با برخورداری از 63 کلید و داشتن اندازه ای مانند اندازه ی یک کیبورد واقعی، کیبورد لیزری مجازی شما می تواند یک تایپ سریع و استاندارد را برایتان فراهم آورد.

از دیگر قابلیتهای این کیبورد سازگاری با سیستم عامل های ویندوز 2000/XP و پشتیبانی محدود از Mac OS X، دارا بودن یک باطری با زمان شارژ 120 دقیقه و اتصال به انواع مدلهای PDA از طریق بلوتوث است.

طبق مقاله ی نوشته شده در سایت Thegreenhead پیش بینی می شود قیمت این کیبورد از 180 دلار بیشتر باشد.
تعداد مشاهده:  3946
بازگشت
صفحه اصلی  |  محصولات  |  خدمات  |  تماس با ما  |  نقشه سايت  |  مقالات
Copyright 2002-2012 Kara Pardaz Co Ltd.
>