۲۷ آبان ۱۳۹۷
 
شرح خبر
Module Border
عربستان قدرت برتر فناوری اطلاعات و ارتباطات در خاورمیانه معرفی شد
از دید هفته‌نامه‌ی "business week" چاپ آمریكا عربستان به عنوان قدرت اقتصادی اول در منطقه‌ی خاورمیانه، پویاترین بازار خاورمیانه در زمینه‌ی فروش رایانه، نرم‌افزار و زیرمجموعه‌های بخش IT به‌شمار می‌رود. از دید هفته‌نامه‌ی "business week" چاپ آمریكا عربستان به عنوان قدرت اقتصادی اول در منطقه‌ی خاورمیانه، پویاترین بازار خاورمیانه در زمینه‌ی فروش رایانه، نرم‌افزار و زیرمجموعه‌های بخش IT به‌شمار می‌رود.

هفته‌نامه‌ی"business week" در گزارشی درباره تبدیل عربستان به یك قدرت برتر فناوری اطلاعات و ارتباطات در خاورمیانه نوشت: "عربستان حدود ‌٤٠ درصد از كل فروش بازار ‌٦/٤ میلیارد دلاری فناوری اطلاعات در خاورمیانه را تشكیل می‌دهد. علاوه بر آن، استفاده از اینترنت و تجارت الكترونیكی و فروش نرم‌افزار و سخت‌افزار در عربستان طی پنج سال آینده افزایش چشمگیری خواهد یافت."

در ادامه‌ی این گزارش آمده است: "عربستان بهترین امكانات و بهترین آمادگی را برای ارایه‌ی خدمات اینترنتی، تلفن همراه، سیستم‌های شبكه‌ی وایرلس و فناوری اطلاعات به مشتریان و كاربران در خاورمیانه دارد."

بخش ICT عربستان نیز طی چند سال گذشته شاهد رشد فوق‌العاده‌ای بوده است، از این رو شركت‌های ICT در این كشور در سراسر جهان نفوذ فراوانی پیدا كرده‌اند.

فروش سالانه‌ی رایانه و نرم‌افزار در عربستان بیش از یك میلیارد دلار است و این میزان هر سال دو تا سه درصد افزایش می‌یابد.

ششمین نمایشگاه جیتكس عربستان روزهای ‌٢٣ تا ‌٢٧ آوریل در ریاض برگزار خواهد شد كه شهر اینترنتی دوبی (DIC) آمادگی خود را برای شركت در این نمایشگاه از هم‌اكنون اعلام كرده است.
تعداد مشاهده:  1885
بازگشت
صفحه اصلی  |  محصولات  |  خدمات  |  تماس با ما  |  نقشه سايت  |  مقالات
Copyright 2002-2012 Kara Pardaz Co Ltd.
>