۲۷ آبان ۱۳۹۷
 
شرح خبر
Module Border
Windows Live Messenger عرضه شد
شرکت مایکروسافت که لقب بزرگترین شرکت نرم افزاری را به یدک می کشد نرم افزار پیغام رسان خود موسوم به Windows Live Messenger را که از خانواده ی Live است عرضه کرد و برای دانلود در دسترس عموم قرار داد؛ این نرم افزار اولین بار بعد از 20 سرویس Live.com عرضه شد. Martin Taylor نائب رئیس Windows Live و MSN ، در این باره می گوید: "مجموعه ی Windows Live همه ی سعی حود را می کند تا ابزار و سرویسهایی به مشتریان بدهد که کاربران به آنها نیاز دارند تا در حال تماس به اینترنت همه چیز را کنترل کنند، در راس اطلاعاتی قرار دارند که برای کاربران از مهمتر است و از همه مهمتر حفاظت بهتر از اطلاعات کاربران است."

خصیصه های Windows Live Messenger در زیر همراه با توضیحات آمده است:

1) مکالمه تصویری سرویسی در Windows Live Messenger که در آن صدا و تصویر با هم همزمان هستند.

2) مکالمه با این نرم افزار با استفاده از سرویس Verizon Web Calling

3) گوشی های بدون سیم طراحی شده برای Windows Live Messenger - شرکتهای Uniden America و Philips به تازگی گوشی هایی را مخصوص مکالمه با Live Messenger معرفی کرده اند که هم اکنون در شمال آمریکا و اروپا در دسترس است.

4) وبکم های ماکروسافت که برای Live Messenger بهینه شده است - گروه سخت افزاری ماکروسافت و گروه سرویسهای Live هفته ی پیش اعلام کردند که خط تولید Webcamهایی مخصوص Live Messenger راه افتاده است.

5) به اشتراک گذاری پوشه ها - بوسیله ی این نرم افزار میتوانید به سادگی کشیدن و انداختن (Drag & Drop) فایلها ، آنها را به اشتراک بگذارید. کاربران میتوانند آسانتر از قبل فایلها و عکسهایشان را با خانواده و دوستان خود به اشتراک بگذارند.

6) لیست تماس های Live Messenger

7) همراه بودن با دیگر سرویسهای Live با بقیه ی سرویسهای خانواده ی Live مثل Windows Live Search, Windows Live Local, Windows Live Mail همراه است.

همانطور که در تصویر مشاهده میکنید ، لوگوی این نرم افزار نیز تغییر کرده است.
تعداد مشاهده:  1582
بازگشت
صفحه اصلی  |  محصولات  |  خدمات  |  تماس با ما  |  نقشه سايت  |  مقالات
Copyright 2002-2012 Kara Pardaz Co Ltd.
>