۲۷ آبان ۱۳۹۷
 
شرح خبر
Module Border
فوتبال جام جهانی 2006 در کنار نرم افزار جدید مایکروسافت
اخبار مربوط به تمامی بازیکنان و تیم های مورد علاقه خود را در جام جهانی 2006 توسط نرم افزار "Soccer Scoreboard" مایکروسافت تعقیب کنید. نرم افزار جذاب "Soccer Scoreboard" که اخیرآ توسط مایکروسافت معرفی شده است، این امکان را برای شما فراهم می آورد تا با زدن یک کلیک از آخرین اخبار موجود در مسابقات جام جهانی آگاهی پیدا کنید! تمامی اطلاعات دریافت شده از تیم ها بصورت زنده (Live) بوده و امکان تنظیم آن برای یک تیم و یا یک بازیکن خاص وجود دارد. همچنین این برنامه قدرت تجزیه و تحلیل بازی ها، وضعیت تغییر تاکتیک تیم ها، پیش بینی نتایج و ... را نیز دارد.

انجام تنظیمات و دریافت اخبار از طریق RSS
آیا سایتهای دیگری را نیز می شناسید که اخبار جام جهانی 2006 را منتشر می کنند؟ در این صورت نرم افزار Microsoft Soccer Scoreboard این امکان را دارد تا لینک RSS سایتهای دیگر را به آن اضافه نمایید.

تمامی زمانها بصورت محلی می باشند
نرم افزار Microsoft Soccer Scoreboard لیست و اخبار تمامی بازی ها را بر اساس ساعت تنطیم شده در ویندوز XP برای شما به نمایش می گذارد. این مزیت شما را از انجام محاسبات زمانی برای یافتن ساعت یک بازی کاملاً بی نیاز خواهد کرد.

پشتیبانی کامل از زبان فارسی
نرم افزار Microsoft Soccer Scoreboard در زبانهایی همچون عربی، چینی، آلمانی، انگلیسی، فرانسه، ایتالیایی و البته زبان فارسی موجود می باشد.
تعداد مشاهده:  3266
بازگشت
صفحه اصلی  |  محصولات  |  خدمات  |  تماس با ما  |  نقشه سايت  |  مقالات
Copyright 2002-2012 Kara Pardaz Co Ltd.
>