۲۷ آبان ۱۳۹۷
 
شرح خبر
Module Border
امکان نمایش ادوب فتوشاپ CS 3 در نمایشگاه WWDC 2006
در آخرین ایمیل تبلیغاتی شرکت اپل پیرامون برگزاری نمایشگاه WWDC 2006 اعلام شده است، "جوهان پن دوم" مدیر و برنامه ریز ارشد توسعه نرم افزار ادوبی فتوشاپ (Adobe Photoshop) قصد دارد با معرفی نسخه جدید این نرم افزار سروصدای فراوانی را به پا کند. با وجود آنکه قبلآ اعلام شده بود نسخه نهایی نرم افزار ادوبی فتوشاپ یعنی CS 3 در سال آینده جهت اجرا بر روی سیستم های اپل و اینتل روانه بازار می شود اما ظاهرآ شرکت کنندگان در نمایشگاه WWDC این شانس را خواهند داشت تا بصوت رایگان نسبت به دریافت CD های نگارش Demo این نرم افزار اقدام نمایند.

در قسمتی از ایمیل تبلیغاتی اپل چنین آمده است:

هنگامی که محو تماشای جلد طراحی شده یک مجله هستید و یا به تصویر یک ماشین آخرین مدل خیره شده اید، این تنها کار آن عکاس و یا طراح مربوطه نیست که باعث خلق این هنر زیبا شده است. در حقیقت شما محصول ساخته شده توسط "جوهان پن دوم" مدیر و برنامه ریز ارشد توسعه نرم افزار ادوبی فتوشاپ را می بینید.

برای آنکه مطمئن شوید نرم افزار فتوشاپ CS 3 همان چیزی است که بدنبال آن می گردید و کارایی لازم را با سیستم عامل Mac OS X شما دارد مهندس "جوهان" تصمیم گرفته است در نمایشگاه WWDC آنرا برای نخسین بار به معرض نمایش بگذارد. آیا هنوز جهت حضور در نمایشگاه WWDC ثبت نام نکرده اید؟! پس فرد خوش شانسی هستید، زیرا مهلت ثبت نام تا روز هفتم ماه ژولای تمدید شده است. امروز ثبت نام کنید، تا فردا جدیدترین ها را در اختیار داشته باشید.
تعداد مشاهده:  2782
بازگشت
صفحه اصلی  |  محصولات  |  خدمات  |  تماس با ما  |  نقشه سايت  |  مقالات
Copyright 2002-2012 Kara Pardaz Co Ltd.
>