۲۷ آبان ۱۳۹۷
 
شرح خبر
Module Border
مایكروسافت آفیس ‪۲۰۰۷‬ را بصورت آنلاین امتحان کنید
شركت مایكروسافت پیش نمایش نگارش جدید مجموعه نرم‌افزاری آفیس خود را در وب سایت اینترنتی آغاز كرد. به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، مایكروسافت مجموعه آفیس ۲۰۰۷‬ را شامل نگارشهای جدید نرم‌افزارهای پركاربر Word، Excel، و PowerPoint در اوایل سال میلادی آینده به بازار خواهد داد. این شركت پیش از این دانلود نگارش آزمایشی آفیس ‪۲۰۰۷‬ را به صورت محدود برای برخی كاربران حرفه‌ای خود ممكن كرده بود اما هم‌اكنون برای تبلیغ عمومی این محصول، مشاهده ویژگی‌های مختلف آن را در وب سایت خود آغازكرده زیرا فراهم كردن امكان دانلود نگارش آزمایشی این محصول برای عموم كاربران به علت داشتن حجم زیاد این مجموعه، مشكلات مختلفی را به دنبال خواهد داشت.

شركت مایكروسافت پیش از این اعلام كرده‌بود نسخه جدید مجموعه نرم‌افزاری آفیس را در هفت نگارش مختلف عرضه خواهد كرد.

بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد شكل ظاهری مجموعه نرم‌افزاری آفیس ‪ ۲۰۰۷‬به طور كامل تغییر كرده و شركت مایكروسافت بدین منظور مستقیما از نظرات و پیشنهادهای كاربران بهره گرفته‌ است.

یكی از ویژگی‌های مهم و جدید مجموعه نرم‌افزاری آفیس‪ ،۲۰۰۷‬ایجاد امكان كار گروهی با استفاده از ابزارهای نرم‌افزاری ویژه، از جمله ابزاری به نام آفیس گروو ‪ (Office Groove 2007) ۲۰۰۷‬است.

با استفاده از چنین قابلیتهایی به طور مثال در یك سازمان كه دارای شبكه رایانه‌ای است، آخرین نگارش از فایلهای آفیس كه توسط كارمندان ویرایش شده، در رایانه مركزی سازمان قرار گرفته و در هرلحظه هر كارمند می‌تواند آخرین ویرایش از هر فایل را مشاهده و یا ویرایش كند.

علاقه‌مندان برای بازدید از نگارش جدید آفیس باید از وب سایت مایكروسافت یك PlugIn كوچك را دانلود كرده و همچنین ثبت نام كنند.
تعداد مشاهده:  3187
بازگشت
صفحه اصلی  |  محصولات  |  خدمات  |  تماس با ما  |  نقشه سايت  |  مقالات
Copyright 2002-2012 Kara Pardaz Co Ltd.
>