۰۲ بهمن ۱۳۹۷
 
شرح خبر
Module Border
مسابقه ی 5000 دلاری گوکل
کمپانی گوگل به تازگی، اقدام به راه اندازی مسابقه ای درباره ی Google Desktop نموده است، که جایزه ی نفر اول آن 5000 دلار، نفر دوم 2000 دلار و نفر سوم 1000 دلار خواهد بود. هدف از اجرای این مسابقه آن است که کاربران Gadget هایی جهت نصب بر روی نرم افزار Google Desktop بسازند. در این مسابقه تا آخر این ماه یعنی روز 31م July مهلت دارد، هر شرکت کننده ای که یک Gadget قابل قبول بسازد، یک ویرایش تعیین شده از تی شرت های Google Desktop Developer دریافت خواهد کرد و همچنین Gadget او در بین چند میلیون Gadget دیگر در سراسر دنیا قرار خواهد گرفت.

همچنین جایزه های ذکر شده در بالا برای برترین Gadgetها اختصاص یافته اند، شرکت در این مسابقه میتواند نمره ی مثبتی برای استخدام در گوگل نیز باشد.

برندگان در تاریخ 21 آگوست در وبلاگ Google Desktop اعلام خواهند شد. گسترش دهندگان برای ساخت Gadgetها میتوانند از نسخه ی جدید Google Desktop Gadget Designer استفاده کنند، همچنین قسمت "گسترش دهندگان" Google Desktop نیز میتواند منبعی برای شرکت کنندگان باشد.

شرکت کنندگان در این مسابقه باید، بالای 18 سال سن بوده و نباید از ساکنین کشورهای ایران، کوبا، Syrna ، کره شمالی و Burma باشند.
تعداد مشاهده:  6528
بازگشت
صفحه اصلی  |  محصولات  |  خدمات  |  تماس با ما  |  نقشه سايت  |  مقالات
Copyright 2002-2012 Kara Pardaz Co Ltd.
>