۰۲ بهمن ۱۳۹۷
 
شرح خبر
Module Border
MySpace هم اکنون پربیننده ترین وب سایت اینترنت در آمریکا است
آخرین آمارهای جمع‌آوری شده نشان می‌دهد وب سایت اجتماعی MySpace با پیشی گرفتن از وب سایت اصلی یاهو و وب سایت موتور جستجوی اینترنتی گوگل، هم‌اكنون پربازدیدكننده‌ترین وب سایت اینترنت در كشور آمریكا است. به گزارش خبرگزاری رویترز، اطلاعات جمع‌آوری شده شركت تحقیقات اینترنتی "هیت وایز" نشان می‌دهد وب سایت MySpace‬ در هفته پایانی ماه گذشته میلادی ۴/۴۶‬ درصد از تمامی بازدیدهای اینترنتی كاربران آمریكایی را به خود اختصاص داده و وب سایتهای پرمخاطب سه شركت یاهو، گوگل و مایكروسافت را در میان كاربران آمریكایی مغلوب خود كرده‌است.

وب سایت خدمات اجتماعی و سرگرمی MySpace كه در ابتدا به عنوان سایتی ناشناس و كوچك فعالیت خود را آغاز كرده بود هم‌اكنون یه یك پدیده فرهنگی در آمریكا و نیز یكی از مشهورترین وب سایتهای اینترنت در میان كاربران سرتاسر جهان تبدیل شده‌است.

كاربران سایت MySpace از گستره وسیعی از خدمات متنوع و رایگان از جمله امكان فرستادن و دریافت پیغام برای یكدیگر، بازی‌های رایانه‌ای، وب لاگ نویسی، تالارهای گفتگو، دسترسی به كلیپهای ویدیویی و مواردی از این قبیل برخوردار می‌شوند و صاحبان این وب سایت نیز درآمد ناشی از جلب آگهی‌های اینترنتی در صفحات مختلف خدمات MySpace را تصاحب می‌كنند.

بررسی‌ها نشان می‌دهند تعداد كاربرانی كه در خدمات MySpace ثبت نام كرده‌اند در سال گذشته با یك رشد چشمگیر مواجه شده و تا ماه گذشته میلادی به ۸۰‬ میلیون نفر رسیده‌است.

وب سایت MySpace سال گذشته به قیمت ۵۸۰‬ میلیون دلار توسط شركت آمریكایی ‪ News Corp‬خریداری شد و هم‌اكنون ارزش آن بسیار بیشتر از این رقم تخمین زده می‌شود.
تعداد مشاهده:  8858
بازگشت
صفحه اصلی  |  محصولات  |  خدمات  |  تماس با ما  |  نقشه سايت  |  مقالات
Copyright 2002-2012 Kara Pardaz Co Ltd.
>