۲۷ آبان ۱۳۹۷
 
شرح خبر
Module Border
تعرفه‌‏های اینترنت پر سرعت Wimax اعلام می‌‏شود
تعرفه‌‏های اینترنت پرسرعت WIMAX اواخر فرودین ماه و قبل از راه اندازی این پروژه در تهران، اعلام می‌‏شود. مهندس خدایار میخ‌‌‏چی ، مدیر عامل شركت رهام پارس به عنوان یكی از ارایه دهندگان خدمات اینترنت پر سرعت، درگفت و گو با خبرنگار ایلنا، سرویس و خدمات با كیفیت را یك تعهد كاری عنوان كرد و اظهار داشت‌‏: "فروش یك سرویس پایان كار نیست، بلكه توانایی در خدمات پس از فروش از جمله عواملی است كه به افزایش كاربران اینترنت پر سرعت در كشور كمك می‌‏كند." وی، در خصوص تفاوت دو تكنولوژی WIMAX و ADSL، گفت‌‏ ADSL در بستر سیم تلفن واقع شده است، اما WIMAX سیستمی كاملا وایرلس بوده و هیچ نیازیی به سیم، دستگاه و شاژ تلفن ندارد.

مهندس میخ‌‏چی، با بیان این كه در تكنولوژی WIMAX با یك مودم وایرلس می‌‏توان به اینترنت وصل شد، خاطرنشان كرد‌‏: "تكنولوژی‌‏های WIMAX و WIFI،ص PRE WIMAX انواع تكنولوژی‌‏های وایرلس محسوب می‌‏شوند كه در حال حاضر نیز تنها در كشورهای معدودی از WIMAX استفاده می‌‏شود."

مدیر عامل رهام پارس، تعداد كاربران PRE WIMAX را در كشور 4 هزار كاربر بر شمرد و یادآور شد شركت رهام پارس اولین شركتی است كه سیستم WIMAX را به كشور آورده و تا اردیبهشت ماه نیز در تهران راه‌‏اندازی خواهد كرد. وی، با بیان این كه تعرفه‌‏های WIMAX هنوز اعلام نشده است‌ اظهار داشت‌‏ این تعرفه‌‏ها بسته به نیاز مشتری تعریف می شود چرا كه فروش اینترنت باسرعت بالا بستگی به نیاز درخواست كننده دارد.

میخ‌‏چی، با اشاره به اینترنت پر سرعت WIMAX گفت‌‏: "در WIMAX محدودیت سرعت ومكان وجود ندارد، اما در ADSL منوط به مراكز مخابراتی و خط تلفن شاهد محدودیت‌‏هایی هستیم."

وی در پایان تصریح كرد اینترنت پر سرعت از طریق ADSL یكی از مطمئن‌‏ترین سرویس‌‏های اینترنتی است كه در حال حاضر در كل دنیا وجود دارد.
تعداد مشاهده:  2930
بازگشت
صفحه اصلی  |  محصولات  |  خدمات  |  تماس با ما  |  نقشه سايت  |  مقالات
Copyright 2002-2012 Kara Pardaz Co Ltd.
>