۲۷ آبان ۱۳۹۷
 
شرح خبر
Module Border
مایکروسافت نرم افزار Virtual Server 2005 R2 را رایگان عرضه می کند
در جهت رقابت با نرم افزار VMware و کسب بیشترین سهام بازار، شرکت مایکروسافت اعلام کرد جدیدترین نگارش از برنامه ی مشابه ی خود یعنی Microsoft Virtual Server را بصورت رایگان در اختیار مشتریانی قرار می دهد که قبلاً نسبت به خرید نسخه های قدیمی تر به قیمت 99 دلار اقدام کرده اند. در جهت رقابت با نرم افزار VMware و کسب بیشترین سهام بازار، شرکت مایکروسافت اعلام کرد جدیدترین نگارش از برنامه ی مشابه ی خود یعنی Microsoft Virtual Server را بصورت رایگان در اختیار مشتریانی قرار می دهد که قبلاً نسبت به خرید نسخه های قدیمی تر به قیمت 99 دلار اقدام کرده اند.

با ارتقاء به نسخه ی جدید، استفاده کنندگان این برنامه قادر خواهند بود تا توزیع های گوناگون از سیستم عامل لینوکس را بطور کامل بر روی رایانه ی خود شبیه سازی و اجرا نمایند.

این خدمات رایگان همچنین شامل بسته ی تکمیل کننده Virtual Server 2005 یعنی Service Parck 1 که قرار است بعدآ آماده شود نیز می شود.

با استفاده از سیستم عامل ویندوز سرور 2003 نگارش R2 Enterprise کاربران می توانند بدون پرداخت هرگونه هزینه ی اضافه ای تا 4 سیستم عامل مختلف را بر روی یک سرور نصب و اجرا نمایند.

به گفته ی مایکروسافت هم اکنون بیش از 5 هزار نفر مشترک استفاده از نرم افزار Virtual Server این شرکت می باشند.
تعداد مشاهده:  1816
بازگشت
صفحه اصلی  |  محصولات  |  خدمات  |  تماس با ما  |  نقشه سايت  |  مقالات
Copyright 2002-2012 Kara Pardaz Co Ltd.
>