۲۷ آبان ۱۳۹۷
 
شرح خبر
Module Border
AOL اینترنت را به تلفن‌های همراه می‌آورد
شرکت AOL با عرضه خدمات جدید برای تلفن همراه، به تمامی مشترکان امکان می‌دهد تا بر روی گوشی‌های خود از جست‌وجوگر اینترنتی AOL استفاده کننداین جست‌وجوگر موبایلی جدید طوری طراحی شده که پس از یافتن صفحه اینترنتی مورد نظر کاربران، به طور خودکار آن را تغییر داده و با اندازه صفحه نمایش تلفن همراه تطابق می‌دهد.
به گفته کارشناسان شرکت AOL، تمامی کاربرانی که تلفن همراه آنها امکان اتصال به اینترنت را از طریق کابل و یا بی‌سیم دارد می‌توانند این نرم‌افزار جدید را نصب و از مزایای آن بهره‌مند شوند.

مطالعات گسترده‌ای که توسط خبرگزاری آسوشیتدپرس و مرکز تحقیقاتی Pew صورت گرفته حاکیست كه 52 درصد جوانان و به طور کلی بزرگسالان در تمامی طول روز تلفن همراه خود را روشن نگه می‌دارند. در این میان 40 درصد جوانان 18 تا 29 هم دست کم یک بار تلفن خود را در طول روز خاموش می کنند.

بر اساس نتایج حاصل از این تحقیقات، بیش از 30 درصد جوانان به جست‌وجوی صفحات اینترنتی از طریق تلفن همراه خود علاقه‌مند هستند و این در حالیست که 47 درصد این افراد گفته‌اند که نقشه‌های آنلاین و GPS مخصوص تلفن همراه اولین چیزی است که آنها به زودی خریداری خواهند کرد.
جست‌وجوگر جدید AOL علاوه بر یافتن صفحات اینترنتی مورد نظر کاربران می‌تواند اجناس مورد نیاز آنها را نیز پیدا کرده و امکان خرید آنلاین را برای مشترکین فراهم آورد.

شرکت AOL با این خدمات جدید به تمامی مشترکان آمریکایی شرکت Sprint امکان می‌دهد تا از مزایای این خدمات جدید بهره‌مند شوند.
با این برنامه جدید کاربران می‌توانند علاوه بر جست‌وجوگر اینترنتی تلفن همراه AOL به سرویس ارسال پست الکترونیکی، سرویس جست‌وجوی عکس، اخبار، سرگرمی، ورزش و تغییرات آب و هوای AOL دسترسی پیدا کنند.


تعداد مشاهده:  1654
بازگشت
صفحه اصلی  |  محصولات  |  خدمات  |  تماس با ما  |  نقشه سايت  |  مقالات
Copyright 2002-2012 Kara Pardaz Co Ltd.
>