۲۷ آبان ۱۳۹۷
 
شرح خبر
Module Border
ویندوز را بر روی Mac هم می توانید نصب کنید
با انتشار این خبر بهای سهام اپل در بازارهای جهانی به میزان 10 درصد افزایش یافت و ارزش دارایی‌های کلی اپل به 04/57 میلیارد دلار رسید. شرکت اپل با ساخت نرم‌افزاری جدید به همه استفاده کنندگان از لپ‌تاپ‌های Mac امکان می‌دهد تا نه تنها از سیستم عامل مخصوص نصب شده بر روی این رایانه‌ها، بلکه از سیستم عامل ویندوز نیز استفاده کنند.
کارشناسان بر این باورند كه این اقدام اپل به آنها کمک خواهد کرد تا تمایل کاربران جهانی برای استفاده از رایانه های اپل بیشتر شود.
طبق آمارهای منتشر شده، در حال حاضر تنها 3 تا 4 درصد از بازار رایانه‌های شخصی و تجاری در جهان را اپل در دست دارد که احتمال می‌رود با این اقدام جدید رقم یاد شده بیشتر شود.

تیم باجارین یکی از تحلیلگران فناوری مرکز Creative Strategies در این باره گفت: امکان نصب سیستم عامل ویندوز بر روی رایانه‌های قابل حمل Mac موجب خواهد شد امکان تطابق این محصول با نیازهای کاربران مختلف بیشتر شود و تمایل برای خرید این لپ‌تاپ‌ها بالاتر رود.
هم اکنون نسخه بتای این نرم‌افزار موسوم به Boot Camp به صورت رایگان بر روی پایگاه اینترنتی اپل قرار گرفته است. با استفاده از این نرم‌افزار، کاربران به سادگی خواهند توانست سیستم عامل ویندوز XP را بر روی Mac نصب کنند.

از این پس کاربران به سادگی می توانند از هردوی سیستم عامل Mac و ویندوز استفاده کنند که اجرای هرکدام از این دو برنامه تنها چند دقیقه زمان خواهد برد.
لازم به ذکر است به منظور نصب ویندوز XP بر روی رایانه‌های قابل حمل Mac، کاربران باید نسخه خانگی آن را با قیمت 199 دلار خریداری کنند.

با انتشار این خبر بهای سهام اپل در بازارهای جهانی به میزان 10 درصد افزایش یافت و ارزش دارایی‌های کلی اپل به 04/57 میلیارد دلار رسید.
تعداد مشاهده:  1763
بازگشت
صفحه اصلی  |  محصولات  |  خدمات  |  تماس با ما  |  نقشه سايت  |  مقالات
Copyright 2002-2012 Kara Pardaz Co Ltd.
>