۲۷ آبان ۱۳۹۷
 
شرح خبر
Module Border
سیستم جدید ایمیل یاهو: 2 آدرس در یک صندوق
سایت یاهو از این پس امکان ایجاد یک آدرس ایمیل جدید و افزوده شدن آن به صندوق پستی قدیمی تر کاربران را می دهد. بهترین نکته ی این قابلیت جدید، امکان مدیریت هر دو اشتراک در یک صندوق و از درون یک محیط است. سایت یاهو از این پس امکان ایجاد یک آدرس ایمیل جدید و افزوده شدن آن به صندوق پستی قدیمی تر کاربران را می دهد. بهترین نکته ی این قابلیت جدید، امکان مدیریت هر دو اشتراک در یک صندوق و از درون یک محیط است.

جهت افزودن یک آدرس ایمیل جدید به اشتراک یاهو ی خود ابتدا وارد تنظیمات ایمیل (Mail Options) شوید و سپس گزینه ی آدرس های ایمیل (Mail Addresses) را انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که شما می توانید در آدرس ایمیل جدید خود از کارکتر نقطه ( . ) نیز استفاده نمایید.

ایمیل هایی که از طریق این آدرس جدید ارسال و یا دریافت می شوند در صندوق پست الکترونیک اصلی شما و در کنار دیگر ایمیل هایتان نشان داده می شوند. امکان انتخاب هر یک از آدرس ها از طریق یک منوی باز شونده وجود خواهد داشت.

پس از آن شما جهت ورود به اشتراک خود می توانید از آدرس ایمیل جدید و کلمه ی عبور آن نیز استفاده نمایید. حتی آدرس ایمیل جدید می تواند به عنوان ایمیل پیش فرض تعیین شود.
تعداد مشاهده:  3753
بازگشت
صفحه اصلی  |  محصولات  |  خدمات  |  تماس با ما  |  نقشه سايت  |  مقالات
Copyright 2002-2012 Kara Pardaz Co Ltd.
>