۲۷ آبان ۱۳۹۷
 
شرح خبر
Module Border
آسیب پذیری دیگری در مرورگر اینترنت اکسپلورر کشف شد
گروه امنیتی‌ Secunia روز گذشته نسبت به وجود آسیب پذیری دیگری در مرورگر اینترنت اکسپلورر هشدار دادند.گروه امنیتی‌ Secunia روز گذشته نسبت به وجود آسیب پذیری دیگری در مرورگر اینترنت اکسپلورر هشدار دادند. این آسیب پذیری که از نوع حملات فیشینگ می‌ باشد باعث می‌ شود تا فرد مهاجم آدرس اشتباهی‌ را به کاربر نشان دهد و به این وسیله صفحه نمایش داده شده را بی‌ خطر و قانونی‌ جلوه دهد تا پس از اینکه کاربر اطمینان پیدا کرد و اطلاعات شخصی‌ خود را وارد کرد، وی به راحتی‌ به این اطلاعات دسترسی‌ پیدا کند که از جمله این اطلاعات می‌ توان به مشخصات کارت های اعتباری و یا بانکی‌ افراد اشاره کرد.
این آسیب پذیری به هنگام بروز خطایی‌ در این مرورگر در زمان بارگزاری مجدد صفحات و انیمیشن های فلش ایجاد می‌ شود و طبق گزارش سایت Secuniaاین آسیب پذیری که از درجه " بحرانی‌ قابل کنترل " برخوردار است، در مرورگر اینترنت اکسپلورر 6.0 موجود در ویندوز XP که دارای آخرین به روز رسانی‌ ها نیز باشد وجود دارد. همچنین این آسیب پذیری در نسخه بتای مرورگر اینترنت اکسپلورر 7 نیز مشاهده شده است و طبق گفته Secunia سایر نسخه های این مرورگر نیز ممکن است دچار این آسیب پذیری باشند.
مایکروسافت قرار است روز سه شنبه آینده به روز رسانی‌ های امنیتی‌ خود را ارائه کند و با این حال این چهارمین آسیب پذیری کشف شده در طول چند هفته گذشته می‌ باشد که هنوز مایکروسافت برای آن به روز رسانی‌‌ امنیتی‌ ارائه نکرده است. با این حال طبق گفته مایکروسافت در این به روزرسانی پچ رفع کننده‌ مشکل امنیتی‌ کشف شده در مرورگر اینترنت اکسپلورر در مورد نحوه کنترل تگ createTextRange() که باعث دسترسی‌ از راه دور و آسیب پذیری کامپیوتر کاربران می‌ شود ارائه خواهد شد.
تعداد مشاهده:  1665
بازگشت
صفحه اصلی  |  محصولات  |  خدمات  |  تماس با ما  |  نقشه سايت  |  مقالات
Copyright 2002-2012 Kara Pardaz Co Ltd.
>