۲۷ آبان ۱۳۹۷
 
شرح خبر
Module Border
سال‌نامه آن‌لاين گوگل
گوگل خدمات سال‌نامه آن‌لاین خود را معرفی كرد. این خدمات به صورت رایگان ارایه می‌شود. این خدمات در راستای رقابت با خدمات سالنامه Outlook مایكروسافت و همچنین خدمات سالنامه یاهو ارایه شده است. گوگل خدمات سال‌نامه آن‌لاین خود را معرفی كرد. این خدمات به صورت رایگان ارایه می‌شود. این خدمات در راستای رقابت با خدمات سالنامه Outlook مایكروسافت و همچنین خدمات سالنامه یاهو ارایه شده است.

اولین خدمات سالنامه تحت وب در آمریكا در سال 1998 آغاز به كار كرد و محتویات این خدمات در طول چند سال اخیر تغییر چندانی نكرده است. اما خصوصیات سال‌نامه اینترنتی گوگل با سایر خدمات مشابه متفاوت است.

اولین و مهم‌ترین تفاوت این خدمات در امكان ایجاد چندین نوع سالنامه برای كار، برای زندگی روز‌مره و برنامه‌های زمان‌بندی كودكان است. دومین ویژگی جدید این خدمات امكان سازگاری و ادغام آن با سایر خدمات و وب‌سایت‌ها است.

كاربران استفاده كننده از این خدمات همچنین می‌توانند فهرست اشخاصی را كه می‌توانند به اطلاعات سال‌نامه آن‌ها دسترسی داشته باشند، با وارد كردن آدرس الكترونامه آن‌ها مشخص كنند.

سال‌نامه گوگل برای همه كسانی كه دارای اكانت گوگل هستند قابل استفاده است. در حال حاضر نسخه آزمایشی این خدمات فقط به زبان انگلیسی ارایه می‌شود ولی گوگل اعلام كرده است كه در چند ماه آینده این خدمات را به صورت چند زبانی برای استفاده در تمام نقاط دنیا ارایه خواهد داد.

گوگل اعلام كرده است كه این خدمات به دلیل داشتن توانایی‌های بالا امكان رقابت با خدمات مشابه شركت‌های رقیب را داراست.
تعداد مشاهده:  2172
بازگشت
صفحه اصلی  |  محصولات  |  خدمات  |  تماس با ما  |  نقشه سايت  |  مقالات
Copyright 2002-2012 Kara Pardaz Co Ltd.
>