۲۷ آبان ۱۳۹۷
 
شرح خبر
Module Border
نسخه ی آزمایشی دوم از محافظ ویندوز مایکروسافت
روز پنجشنبه شرکت مایکروسافت نگارش آزمایشی دوم از برنامه ی محافظ ویندوز (Windows Defender Beta 2) را که نرم افزاری جهت مقابله با خطرات ناشی از کدهای مخرب و جاسوسی است منتشر نمود. این برنامه قرار است بصورت پیش فرض در سیستم عامل ویندوز ویستا افزوده شود. روز پنجشنبه شرکت مایکروسافت نگارش آزمایشی دوم از برنامه ی محافظ ویندوز (Windows Defender Beta 2) را که نرم افزاری جهت مقابله با خطرات ناشی از کدهای مخرب و جاسوسی است منتشر نمود. این برنامه قرار است بصورت پیش فرض در سیستم عامل ویندوز ویستا افزوده شود.

در نسخه ی جدید این برنامه، علاوه بر بروز شدن قسمت های مهم بخشهایی همانند محیط ظاهری و قابلیت دریافت و یا ارسال لیست جاسوس-افزارهای جدید از طریق اتصال به شبکه SpyNet تغییر کرده اند.

مایکروسافت در پاسخ به درخواستهای کاربران استفاده کننده از نرم افزار محافظ ویندوز (Windows Defender) این امکان را بوجود آورده است که از این پس برنامه بصورت دائم در قسمت Sysytem Tray ویندوز فعال باشد. همچنین گزینه ی موسوم به SpyNet به کاربران این امکان را می دهد تا با مرکز تحقیقات مایکروسافت تماس برقرار نمایند و در صورت مشاهده برنامه ی مخرب آنرا گزارش نمایند.

یکی از مهندسان برنامه نویس مایکروسافت پیرامون این نسخه ی جدید می گوید: "به لطف استفاده از قابلیتهای جدید و همچنین بهینه شدن هسته مرکزی برنامه قدرت شناسایی و محافظت نرم افزار بسیار بهتر شده است."

دریافت نسخه ی آزمایشی دوم از نرم افزار محافظ ویندوز به شماره سریال 1347 رایگان می باشد.
تعداد مشاهده:  1730
بازگشت
صفحه اصلی  |  محصولات  |  خدمات  |  تماس با ما  |  نقشه سايت  |  مقالات
Copyright 2002-2012 Kara Pardaz Co Ltd.
>