۰۲ بهمن ۱۳۹۷
سایت ساز «کارا»  
سایت ساز «کارا»
Module Border
 
تماس با ما
Module Border

با ما تماس بگیرید

+9821-88800846

info@karapardaz.com

 
مدیریت سایت ساز «کارا»
Module Border

با استفاده از بسته نرم افزاری سایت ساز «کارا»  کنترل کلیه قسمتهای سایت خود را به عهده خواهید گرفت. برای این منظور نیازی نیست مدیر سایت به اصول تولید صفحات Html  مسلط باشد. در واقع با استفاده از ابزارهای آماده موجود در این بسته نرم افزاری، به راحتی کلیه آیتم های مورد نظر خود را در وب سایت خود قرار خواهید داد.

علاوه براین، مدیر سایت کنترل کاملی بر روی کلیه قسمتهای سایت دارد. این کنترل شامل موارد زیر می شود:


    تنظیمات سایت 
       کلیه تنظیمات سایت از قبیل شکل کلی، الگوی سایت، مرکز پرداختهای مالی، نوع ثبت نام کاربران و ... توسط مدیر سایت انجام می شود. با تعیین الگوی سایت در این قسمت به راحتی می توان کلیه طرحهای گرافیکی سایت را تغییر داد و به این ترتیب نمایش ظاهری سایت به طور کامل تغییر می کند.

    نقشهای امنیتی
      مدیر می تواند انواع نقشهایی که در سیستم وجود دارند را تعریف کند و کلیه ویژگیهای مربوط به هر نقش را تعیین کند. مثلا نقش مدیرسیستم، کاربران ثبت نام شده و یا کاربران ثبت نام نشده. برای هرگروه هزینه (در صورت نیاز)، تاریخ انقضای استفاده از سیستم، بخشهای مجاز و ... معین می شود.

    آمار سایت
      کلیه اطلاعات مربوط به وقایع سایت نظیر تعداد بازدید از هر صفحه از سایت و هر بخش از هر صفحه، تعداد کلیک های هر پیوند، زمان بازدیدها، گزارش صفحات بازدید شده بر حسب روز، تعداد کاربران ثبت نام شده و ... برای مدیرسایت قابل گزارش گیری است.

    مدیریت فایل
      هر فایلی که به نحوی در پایگاه اطلاعاتی مورد نیاز باشد در این قسمت قابل بارگذاری (upload) است.

    مدیریت کاربران
      تعریف کاربران برای نقشهای مختلف و محدوده های مجاز دسترسی هر کاربر توسط مدیر قابل تعیین است. همچنین مدیر می تواند نحوه ثبت نام کاربران را تعیین کند به این صورت که کاربران خود بتوانند مستقیم ثبت نام کنند یا مدیر آنها را ثبت نام کنند و یا اینکه کاربران خود ثبت نام نمایند ولی ثبت نام آنها حتما باید توسط مدیر تایید شود.

    سطل زباله
      بخشهایی که از سایت حذف می شوند مستقیما از سیستم پاک نمی شوند و در سطل زباله نگهداری می شوند و در صورت نیاز می توان آنها را بازیابی نمود. با پاک کردن از سطل زباله به طور دائم این بخشها حذف خواهند شد.

صفحه اصلی  |  محصولات  |  خدمات  |  تماس با ما  |  نقشه سايت  |  مقالات
Copyright 2002-2012 Kara Pardaz Co Ltd.
>