۰۲ بهمن ۱۳۹۷
تولید محتوا - Lersus  
تولید محتوا - Lersus
Module Border
 
چرا Lersus ؟
Module Border

1.  تولید آسان و سریع محتوای آموزش الکترونیکی بدون نیاز به دانش برنامه نویسی

واسط کاربر گرافیکی و بسیار کاربر پسند، که بسیار شبیه به ویرایشگرهای مدرن می باشد، دسترسی شما به ابزارهای مورد نیاز را بسیار ساده خواهد کرد. toolbar ها، منوها و سایر ابزار موجود، به شما کمک خواهد کرد تا اصول تالیف محتوا را فرا گرفته و نیازی به خبره شدن در نرم افزار را نداشته باشید.

2.  تطبیق ساده در نیازهای خاص

این نرم افزار با نیازهای گروه های مختلف از یک کاربر منفرد گرفته تا یک سازمان بزرگ، کاملا مطابقت دارد. هر پروژه کاملا مستقل از مکان و زمان قابل استفاده است.

3.  مجزا بودن محتوا و طرح

طراحی و محتوا دو مقوله متفاوت هستند که در Lersus کاملا مستقل از هم مدیریت می شوند. وقتی سندی ایجاد می شود، به راحتی قابل استفاده مجدد و تغییر است. این مزیت به شما امکان ایجاد و نشر اطلاعات مشابه از راههای مختلف را می دهد.

4 . قابلیت استفاده در بسترهای موجود

ماجولهای آموزشی موجود در Lersus با استانداردهای آموزش الکترونیکی موجود مانند SCORM, IMS, LOM. QTI کاملا سازگار بوده و به راحتی قابل استفاده در سیستم های مدیریت محتوا (CMS) و سیستم های مدیریت آموزش (LMS) می باشد.

5.  کارایی در تیم

Lersus امکان مبادله اطلاعات بین اعضای تیم را مستقل از مکان و زمان در اختیار شما قرار می دهد. شما با توانایی و قابلیتهای خود کار کرده و کیفیت اطلاعات را تضمین می کنید و روی کلیه مستندات خود کنترل دارید و اجازه دسترسی یا عدم دسترسی سایرین به آنها را تعیین می نمایید.

6.  معماری قابل گسترش

واسطهای کاربر و الحاقات لازم برای مبادله محتوا با بسترهای آموزش الکترونیکی به راحتی قابل پیاده سازی می باشند.

7.  تولید محتوای تعاملی و پویا (استفاده از عناصر چند رسانه ای)

محتویات ماجولهای آموزشی شما قابل تولید با کمک ابزارهای چند رسانه ای می باشند. محتوای تولید شده با استفاده از متون، جداول، انیمیشن ها و تصاویر، توصیفی و قابل فهم می باشد.

8.  گرایش مبتنی بر ساختار آموزشی به جای اصول طراحی فنی

مولفین روی سازماندهی مبتنی بر محتوا و آموزش تمرکز می کنند. با توجه به مدل تعلیمی از پیش تعریف شده، ماجولهای آموزشی شما همواره به نیازهای شخص مرتبط خواهد بود.

9.  کنترل سریع بصری با استفاده از عملکرد پیش مشاهده

با استفاده از پیش مشاهده، هر جا و هر زمانی می توانید محتوای تولید شده را همانطور که کاربر مشاهده خواهد کرد، مشاهده نمایید.

10.  تولید برنامه های منعطف

Lersus امکان ایجاد آموختارهای چند رسانه ای، اسکریپتهای الکترونیکی، وب سایتها، ارائه ها و محتواهای الکترونیکی و محصولاتی جهت مدیریت اطلاعات، پروژه ها و اسناد را در اختیار شما قرار می دهد.

صفحه اصلی  |  محصولات  |  خدمات  |  تماس با ما  |  نقشه سايت  |  مقالات
Copyright 2002-2012 Kara Pardaz Co Ltd.
>