هارد دیسک اثرانگشتی اکسترنال

 

هارد دیسک اثرانگشتی اکسترنال USB 3.0

 

طراحی این هارددیسک های اکسترنال با هدف تامین بالاترین سطح امنیت برای نگهداری داده ها انجام شده است. استفاده از روشهای و شناسایی و رمزگذاری بیومتریک در کنار واسط ارتباطی USB 3.0 فوق سریع، این درایو را در کانون توجه قرار داده است. طراحی مستقل از پلتفرم، امکان استفاده از این هارد درایو را در کلیه سیستم های عامل شامل PC، Mac یا Linux ممکن می سازد و واسط USB 3.0 استفاده شده در این هارد دیسک، امکان مبادله اطلاعات تا سرعت 5Gbps را در اختیار شما قرار خواهد داد که تا 10 برابر سریعتر از USB 2.0 می باشد.

طراحی

با توجه به اینکه برای راه اندازی و استفاده از هارد دیسک‌های اثر‌انگشتی نیازی به نصب نرم‌افزار نمی‌باشد و توانایی اجرا در همه پلتفرم‌ها، در محیط‌های اداری و سازمانی انتخاب بسیار مناسبی جهت استفاده می‌باشد. 

ابعاد

ابعاد و وزن این هارد به صورتی است که به راحتی می تواند به عنوان وسیله ای قابل حمل مورد استفاده قرار گیرد . فضای خاصی را در کیف و یا حتی جیب شما اشغال نخواهد نمود. همچنین کابل اتصال دستگاه نیز به بهترین شکل ممکن و در بدنه تعبیه گشته است.

امنیت

هارد اکسترنال اثر‏انگشتی بالاترین سطح امنیت در نگهداری از داده‌ها را دارا می‌باشد. این وسیله پیشگام در تکنولوژی سیستم‌های بیومتریک، جهت احراز هویت و رمزگزاری با قابلیت حمل آسان طراحی و تولید شده است.

دسترسی

پس از ثبت اثرانگشت، برای دسترسی به داده‌ها فقط کافیست انگشت خود را روی سنسور بکشید. قابلیت ذخیره‌سازی 5 اثر انگشت روی هارد درایو وجود دارد و بدون نیاز به نرم افزار قابل دسترس خواهد بود.
HDD.jpg
Slider

امکانات هارد دیسک اثر انگشتی

 
روش شناسایی توکار منحصر بفرد موجود در هارد درایوهای اثر انگشتی، کلیه اطلاعات مربوط به اثرانگشت‌ها و شناسایی آنها را بدون وابستگی به سیستم میزبان در خود نگه می‌دارد. این در حالی‌ست که سایر درایوها بیومتریک از یک CD ماژول شبیه سازی یا نرم افزار روی سیستم میزبان جهت نگهداری اطلاعات اثرانگشت‌ها استفاده می‌کنند. این مدل از هارددیسک‌ها نیازی به نرم افزار ندارند در نتیجه قادر خواهید بود آن را مستقل از سیستم عامل روی هر میزبان USB استفاده نمایید.

سنسور اثر انگشت با استفاده از فناوری پیشرفته تصویربرداری لایه زنده دقیق‌ترین تصویر ممکن از اثرانگشت را تولید می‌کند. این عمل با استفاده از طراحی پیکسل فعال دو-صفحه‌ای صورت می‌گیرد که در مقایسه با طراحی تک پیکسل منفعل رقبا، برتریهای فراوانی دارد. سنسور از سه روش مختلف سنجش استفاده می‌کند که در آن با نفوذ از لایه‌های بیرونی پوست لایه های زنده زیر پوست را می‌خواند (ضد تقلب). با این مکانیزم کیفیت تصویر مورد نظر NIST و FBI بوجود خواهد آمد که سایر سنسورهای اثر‌انگشت سیلیکونی نمی‌توانند تامین کنند.
مشخصات هارد دیسک اثرانگشتی اکسترنال USB 3.0
سرعت انتقال اطلاعات USB 3.0 - up to 5 Gbps
منبع تغذیه 100% USB
اندازه بافر 8MB
RPM 5400
زمان متوسط جستجو (Average Seek Time) 12ms
شوک غیر عملیاتی 1000G 1ms
شوک عملیاتی 300G 2ms
واسط USB 3.0 - سازگار با USB 2.0 و USB 1.1
ابعاد 19mm X 84.5mm X 120mm
© 2024 KARAPARDAZ. All Rights Reserved. Powered by Kara Webex