قفل سخت افزاری SECUREDONGLE

SecureDongle اقتصادی ترین انتخاب است، پس چرا بیشتر پرداخت کنیم 

قفل سخت افزاری SECUREDONGLE

 

SecureDongle پرفروش‌ترین قفل سخت‌افزاری حفاظت نرم‌افزار با بیشترین سطح امنیت و کمترین سرمایه گذاری و آموزش محصول کشور مالزی می‌باشد. قفل سخت‌افزاری SecureDongle بر پایه چیپ هوشمند ریزپردازنده پیشرفته که مورد تایید EAL4+ و ITSEC مورد تایید قرار گرفته است، طراحی و تولید شده است. معماری سخت‌افزاری مبتنی بر اسمارت چیپ این اطمینان را به شما خواهد داد که قفل سخت‌افزاری در برابر تکثیر کاملا ایمن خواهد بود.

این مجموعه شامل یک عدد Secure Dongle همراه با یک CD میباشد. دستور العمل‌های بکارگیری و مثال های متنوع در چندین زبان و هرآنچه یک کاربر جدید جهت کد نویسی به آن نیاز دارد در این پک قرار داده شده است. همچنین نحوه کار با SecureDongle و پیادهسازی آن برای پروژه‌های نرمافزاری را بطور کامل در CD راهنما می‌توان مشاهده کرد. کافیست SDK را دریافت و با قابلیت‌های بی نظیر آن آشنا شوید.

امکانات قفل سخت افزاری SECUREDONGLE

 
 قفل های سخت افزاری SecureDongle مجهز به رابط کاربر پسند روی سیستم عامل همراه و ابزارهای جانبی می باشد. برخلاف بسیاری از محصولات مشابه که کاستی های آنها به صورت خلاصه عبارتند از:

مبتنی بر چیپ هوشمند

قفل های سخت افزاری مبتنی بر چیپ هوشمند (smart chip) بسیار کم است و مجتمع سازی بیشتر آنها در نرم افزار بسیار پیچیده هستند. کاربرانی که به تازگی قصد استفاده از قفل سخت افزاری را دارند، باید هفته ها تا ماهها وقت صرف کنند، تا بتوانند حفاظت خوبی روی نرم افزار داشته باشند.

کمترین نیاز به یادگیری

کیت توسعه نرم افزار SecureDongle دارای ابزار, آموزشها و نمونه API های جامع در عین حال کاربر پسندی است که حتی توسعه دهندگان تازه کار نیز در چند روز قادر به استفاده و بکارگیری آنها خواهند بود.

مبتنی بر چیپ غیر هوشمند

معمولا بر پایه EEPROM معمولی ارزان قیمت طراحی و تولید شده اند که الگوریتمهای حفاظت اصلی بیشتر روی جنبه های نرم افزاری تکیه دارند و تمرکز کمتری روی سخت افزار وجود دارد. این نوع از معماری سخت افزاری به راحتی توسط خبرگان تکثیر قفل سخت افزاری، قابل تکثیر می باشد.

بیشترین امنیت

در قفل های سخت افزاری SecureDongle ترکیبی از امنیت سخت افزاری در سطح کارت هوشمند و سیستم عامل پیشرفته نرم افزاری به همراه مکانیزم ها و الگوریتمهای پیشرفته ضد کرک تعبیه گردیده است.
Slider

چگونگی پیاده سازی SECUREDONGLE

 
برای دستیابی به بهترین روش رمزگذاری، Secure Dongle به سه روش نیاز همه کاربران را برآورده میکند. از کاربرانی که حتی اطلاعات تخصصی برنامه نویسی ندارند تا کاربران حرفه ای.

Enveloping رمزگذاری تنها با چند کلیک

Secure Dongle Enveloper Tools: این ابزار که همراه با این محصول عرضه می شود به برنامه نویسان این قدرت را میدهد که تنها با چند کلیک ساده فایلهای dot Net, Flash, Exe و dll ها را محفوظ و رمزگذاری کنند (Envelopes & Encryption). با این امکان تنها در صورتی دسترسی به فایلهای Envelop شده امکان پذیر است که Dongle به کامپیوتر متصل باشد.

استفاده از Enveloper Tools نیازمند هیچگونه دانش تخصصی برنامه نویسی نمیباشد، همچنین میتوان بدون در اختیار داشتن سورس کد محصول نرم افزاری و تنها با داشتن فایلهای اجرایی اقدام به رمز و قفل گذاری نرم افزار کرد. این امکان برای کاربرانی مفید هست که محصول نرم افزاری آن ها به صورت Thirs Party License میباشد و بدون داشتن کد نرم افزاری میخواهند تنها از دسترسی و یا به اشتراک گذاری های غیر مجاز جلوگیری کنند.

API Functions

Secure Dongle شامل توابع بسیار کامل و جامع API برای استفاده برنامه نویسان می باشد. این توابع میتوانند در Application ها توسط برنامه نویس فراخوانی شده و لایه امنیتی مضاعفی را برای حفاظت از دسترسی های غیر مجاز به نرم افزار فراهم می سازد. این توابع امکان پشتیبانی و استفاده کامل ازتکنولوژی هایی نظیر Data Hashing Function و RSA Encrypt & Decrypt Function را فراهم می کنند. توابع API ارائه شده توسط Secure Dongle بسیاری از زبان های نرم افزاری را برای هم سیستم عامل های 32 بیتی و هم 64 بیتی پشتیبانی می کند.

API Functions + Enveloping

برای بدست آوردن حداکثر امنیت جهت جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز و یا کپی کردن های غیر قانونی، استفاده از این روش توصیه می شود. در واقع این شیوه تلفیقی از دو روش بالاست. برنامه نویس در این شیوه علاوه بر استفاده و فراخوانی توابع API و الگوریتم های Encryption & Decryption در سورس نرم افزار، همچنین قادر به Envelope کردن فایلهای نهایی کامپایل شده نیز خواهد بود که ترکیب این 2 استراتژی امنیت فوق العاده ای برای حفاظت از محصولات نرم افزاری و دسترسی های غیر مجاز فراهم می کند.
مشخصات قفل سخت افزاری SECUREDONGLE
پلتفرم Smartchip EAL4+
طول کلمه عبور 64 بیت
شناسه سخت افزاری 32 بیت
API سیستم عامل 32 و 64 بیت
محدوده داده کاربر 1000 بایت
محدوده الگوریتم کاربر 128 دستورالعمل
محدوده ماژول 64 ماژول
مدیریت لایسنس دارد
ابزار تولید دارد
بروزرسانی از راه دور دارد
سیستم عامل - win98 - win8 بله
Linux بله
Mac بله
ابعاد 51mm x 16mm x 7mm
دمای عملکرد 0 تا 70 درجه سانتیگراد
© 2024 KARAPARDAZ. All Rights Reserved. Powered by Kara Webex