مدیریت پارکینگ

 

با توجه به رشد روزافزون جمعیت و ساخت و ساز و پیرو آن افزایش وسیله های نقلیه، لزوم وجود پارکینگ ها بیش از پیش احساس می شود. پارکینگ ها اماکنی هستند جهت توقف موقت خودروها به صورت منظم که امنیت خودروها را نیز حفظ می کنند. لذا ورود و خروج و مدت توقف خودروها پارامترهای بسیار مهمی برای مدیریت یک پارکینگ به حساب می آیند.
سیستم مدیریت پارکینگ کارا راهکاری است کامل برای مدیریت یک پارکینگ. این سیستم با اتصال به سیستم های کنترل تردد کارابان و راهبندهای ویژه پارکینگ در وحله اول تردد خودروها را مدیریت می نماید. نکته ای که بسیار حائز اهمیت می باشد چکونگی شناسایی و اعتبارسنجی خودروها جهت تردد می باشد. این اعتبار سنجی می تواند با استفاده از تکنولوژی پلاک خوان، کارتهای بودن تماس ویژه خودروها به همراه ریدرهای برد بلند و یا ثبت تردد رانندگان با استفاده از تکنولوژی های همچون کارت بدون تماس، اثرانگشت، کف دست و یا چهره می باشد. 
پس از ثبت تردد محاسبه مدت توقف و همچنین در موارد پیشرفته ثبت مکان توقف خودرو می باشد. این امر توسط نرم افزار پیشرفته مدیریت پارکینگ کارا صورت می پذیرد.

کاربردهای سیستم مدیریت پارکینگ

 
پارکینگ های ویژه خودروهای حمل و نقل عمومی و دولتی 
پارکینگ های عمومی
ساختمان ها و مجتمع های مسکونی

ویژگی های سیستم مدیریت پارکینگ

 
سرعت بالا در شناسایی
سیستم مدیریت پارکینگ کارا با بهره گیری از تکنولوژی های مدرن شناسایی، با تسریع بخشیدن به این امر، احتمال ایجاد ترافیک در ورودی ها و خروجی ها را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد.

کاربری آسان
اپراتور این سیستم با توجه به خودکار بودن بخش های بسیاری از آن، کاربری بسیار ساده ای را تجربه خواهد نمود. این امر نیز به نوبه ی خود در تسریع و دقت امور تأثیر بسزایی خواهد داشت.

همخوانی با انوع تجهیزات
سیستم مدیریت پارکینگ کارا امکان ارتباط با انواع تجهیزات سخت افزاری پارکینگ همچون دستگاه کنترل تردد، راهبند، آلارم و غیره را دارا می باشد.


© 2024 KARAPARDAZ. All Rights Reserved. Powered by Kara Webex