قفل های هوشمند

 

با توجه با شرایط دنیای مدرن، افزایش جمعیت و در نتیجه بالاتر رفتن اهمیت امنیت اماکن و اشیاء، مدیریت و کنترل ورود افراد به امکان مختلف بسیار مورد توجه قرار گرفته است. خانه ها، آپارتمان ها، ویلاها، شرکت ها و ادارات، اتاق های داخلی ساختمان ها و ... از اماکنی هستند که مدیریت کنترل افراد به آن بسیار حائز اهمیت است. 
در عین حال در بسیاری از اماکن همچون خانه ها و یا اتاق های داخلی شرکت ها مانند اتاق مدیرعامل، چیدمان و دکوراسیون داخلی بسیار حائز اهمیت و تأثیرگذار می باشد. لذا استفاده از آیتم هایی همچون دستگاه های کنترل تردد با برخی ساختارها هماهنگی لازم را نداشته و نیاز به شیئی همگام تر و چشم نوازتر خواهد بود. راهکار پیشنهادی کارابان دستگیره های هوشمند با فناوری های بایومتریک و طراحی های ارگونومیک است.
این دستگیره ها به عنوان بخشی جذاب از طراحی و چیدمان داخلی یک بنا، امنیت و حفظ حریم یک اتاق و یا یه واحد ساختمانی را فراهم می آورند. فناوری به روز و قابل اعتماد سنسورهای اثرانگشت، اطمینان بالایی بابت امنیت را به دست خواهد داد. نصب بسیار ساده و استاندارد، مدیریت آسان و عملکرد دقیق از ویژگی های این دستگیره های هوشمند می باشند.

اما هتل ها و اقامت گاه ها با توجه به نیازشان، بخش دیگری از تکنولوژی را طلب می کنند. نخست آن که با توجه به اهمیت امنیت اتاق ها و حفظ حریم مهمان ها، برقراری محدودیت در تردد برای درب اتاق ها در کنار اهمیت زیبایی محیط، استفاده از دستگیره های هوشمند را الزامی می دارد. اما بدون شک ثبت اثرانگشت برای هر مهمان مشکلاتی را به همراه خواهد داشت. کار اپراتوری بسیار زیاد، عدم رضایت برخی از افراد جهت ثبت اثرانگشت و ... از این دست مشکلات می باشند. پس استفاده از کارت ها و یا تگ های بدون تماس راهکاری مناسب به نظر می ردسد. البته لازم به ذکر است کارت های بدون تماس نیز در دو نوع کلی اراده می شوند، کارت های فقط خواندنی که حاوی یه کد بوده و فرد در دست دارنده کارت را در صورت تعریف بودن کارت بر روی دستگاه، مجاز به ثبت تردد و ورود می نماید. کارت های با قابلیت نوشتن نیز کارت هایی هستند که می تواند بر روی آنها اطلاعاتی همچون کد دستگاه، مدت اعتبار و ... را ثبت نمود.
دستگیره های کارتی - هتلی کارابان با طراحی های زیبا و ارگونومیک با قابلیت استفاده از کارت های بدون تماس با قابلیت نوشتن و مدیریت بسیار ساده، راهکاری کامل و مدرن برای مدیریت اتاق های هتل ها می باشد. این دستگیره های در طراحی های گوناگون و متناسب با طراحی ها و سلیقه های مختلف با بدنه هایی مقاوم از فلزاتی همچون کروم، نیکل و فولاد ارائه می شوند.

کاربردهای قفل های هوشمند

 
هتل ها و اقامتگاه ها
شرکت ها، ادارات و سازمان ها
خانه ها و ویلاها

ویژگی های دستگیره های هوشمند

 
طراحی زیبا و ارگونومیک
جهت همگامی دستگیره های هوشمند با طراحی های مدرن داخلی و همچنین سادگی استفاده، طراحی این دستگیره های با استفاده از به روز ترین تکنیک های طراحی صورت پذیرفته است.

متریال مقاوم در ساخت
دستگیره های هوشمند کارابان عموما از فلزاتی همچون کروم، نیکل و فولاد ساخته شده اند تا بهترین مقاوت و دوام را دارا باشند. همچنین ترکیب این فلزات با پلاستیک با کیفیت و شیشه در بخش هایی از آن، جذابیت آنها را دوچندان کرده است.

نصب و راه اندازی آسان
نصب و راه اندازی این دستگیره ها بسیار ساده بوده و تنها با کمی مهارت در کارهای فنی و ساختمانی می توان این دستگیره ها را بر روی انواع درب نصب نمود.

تعریف دسترسی و زمان بندی
با استفاده از این امکان می توان مدیریت پیشرفته ای بر روی تردد افراد در اختیار داشت. زمان بندی جهت مجاز بودن افراد در بازه های زمانی مورد نظر جهت ورود، امنیت مکان مورد نظر را افزایش خواهد داد.
© 2024 KARAPARDAZ. All Rights Reserved. Powered by Kara Webex