طراحی و تولید نرم افزار

 

محصولات شركت مهندسي كاراپرداز از حيث عملكرد طيف گسترده اي از نيازهاي كاربران را تحت پوشش قرار مي  د. هريك از محصولات با توجه به نوع عمليات و دارا بودن قابليتهاي عمومي و اختصاصي. مخاطبين ويژه خود را داشته و در حيطه كاربري تعريف شده، حداكثر كارايي را در اختيار كاربران قرار خواهد داد.
در طراحي و توليد محصولات سعي شده با در نظر گرفتن نيازهاي عمومي اكثريت مخاطبين هر محصول، وابستگي مشتري به شركت (جهت ايجاد ويژگيهاي جديد يا تغيير ويژگيهاي موجود) به كمترين سطح ممكن كاهش پيدا كند. از طرفي با طراحي ماژولار و انعطاف پذير، امكان ايجاد بسترهاي مورد نياز مشتري يا تغيير بر اساس گردش كار و فرآيندهاي موجود در سازمان او، به راحتي ميسر مي باشد.
مساله ديگري كه در ارائه محصولات و خدمات نرم افزاري بسيار حائز اهميت مي باشد، خدمات پشتيباني جهت نصب، راه اندازي، آموزش، راهبري و نگهداري سيستمها مي باشد. با توجه به عمر محصولات و گستره وسيع مشتريان شركت، اكثريت قريب به اتفاق مشكلاتي كه مشتريان هنگام نصب، راه اندازي يا كاربري سيستمها با آنها مواجه مي شدند، رفع و روش حل مشكلات خارج از حيطه سيستمها نيز مستند گرديده و در اختيار كاربران قرار داده مي شود. 
راه كارهاي قابل ارائه توسط شركت مهندسي كاراپرداز، به چهار دسته كلي تقسيم مي شوند :
- بسته هاي نرم افزاري آماده
- خدمات تحليل، طراحي و پياده سازي نرم افزارهاي سفارشي
- خدمات مبتنی بر پلتفرم های موبایل (اندروید و آی او اس)
- خدمات مبتني بر وب

انواع نرم افزارهای کاراپرداز

 
پروژه های تحت وب
نرم افزارهای تلفن همراه
نرم افزار های سفارشی

ویژگی های نرم افزارهای سفارشی

 
ابزارهای مدرن
نرم افزارهای سفارشی طراحی شده در مجموعه کاراپرداز با استفاده از به روز ترین متدها و تکنولوژی ها و همگام با تجهیزات و پلتفرم های روز دنیا طراحی، پیاده سازی و تولید می گردند.

امنیت اطلاعات
در طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای سفارشی شرکت مهندسی کاراپرداز، با بهره گیری از امکانات مدرن و مهندسانی با دانش روز، امنیت اطلاعات به بهترین نحو ممکن تأمین می گردد. این امر به ویژه در پروژه های تحت وب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

محیط کاربرپسند 
در طراحی محصولات شرکت مهندسی کاراپرداز محیط کاربر پسند و تجربه ای درست و مناسب برای کاربر نرم افزار از اهمیت ویژه ای برخوردار است. لذا از مهندسان و طراحانی مسلط بر استانداردهای طراحی محیط و تجربه کاربری در این پروژه ها بهره گرفته می شود.

پشتیبانی قدرتمند
شرکت مهندسی کاراپرداز پس از تولید و عرضه ی نرم افزار به مشتریان از طریق ارائه ی خدمات پشتیبانی، حمایت و همراهی خود را با مشتریان ادامه خواهد داد تا نرم افزار و محصول تولید شده تمامی نیازهای مجموعه ی درخواست کننده را برآورده سازد.
© 2024 KARAPARDAZ. All Rights Reserved. Powered by Kara Webex