مدیریت باشگاه ورزشی

 

ورزش بخش جدانشدنی از زندگی انسان هاست و بدون شک باشگاه های ورزشی مناسب ترین فضاها جهت انجام تمرینات ورزشی و یا شرکت در رقابت های ورزشی می باشد. روزانه افراد بسیار زیادی به هریک از باشگاه های ورزشی مراجعه می کنند و از خدمات آنها استفاده می نمایند. در نتیجه مدیریت یک باشگاه ورزشی امری بسیار پیچیده و حائز اهمیت در راستای بهره وری بیشتر باشگاه و تجهیزات آن خواهد بود. همچنین از آنجا که عده ای از طریق مدیریت و کار در باشگاه کسب درآمد می نمایند، نیاز به سیستمی قابل اعتماد جهت مدیریت حساب اعضای باشگاه و دریافت شهریه ها وجود خواهد داشت.
بخش مهمی از امور مربوط به مدیریت باشگاه های ورزشی، کنترل ورود و خروج افراد و اعضا به باشگاه است. چنانچه این امر به درستی انجام پذیرد بهترین بهره وری و همچنین کسب درآمد از عملکرد بخش های مختلف باشگاه نتیجه خواهد شد.
شرکت مهندسی کاراپرداز با ارائه ی راهکاری حرفه ای و قدرتمند در قالب ترکیبی از نرم افزار و سخت افزار، تمامی نیازهای باشگاه های ورزشی را برآورده می سازد. نرم افزاری کامل جهت مدیریت اعضا، مدیریت منابع، بخش ها و مربیان باشگاه، محاسبات مربوط به شهریه ها و کلاس ها و بخشهای متنوع دیگر در کنار دستگاه کنترل تردد کارابان جهت ثبت دقیق ورود و خروج اعضای باشگاه، مدیریتی کامل و همه جانبه را برای باشگاه های ورزشی به ارمغان می آورد.

کاربردهای سیستم مدیریت باشگاه ورزشی

 
استخرها و پارک های آبی
پیست ها و زمین های ورزشی
باشگاه های ورزشی عمومی

ویژگی های سیستم مدیریت باشگاه

 
بازگشت سریع سرمایه
با استفاده از اثرانگشت یا تکنولوژی تشخیص چهره شما قادر خواهید بود اطلاعات دقیق و مورد تایید برای شناسایی فرد را به سرعت بدست آورید. در نتیجه امکان ورود و استفاده برای افراد غیر مجاز از بین خواهد رفت.

سریعترین سرعت پردازش در جهان
ثبت اثرانگشت و تشخیص چهره در حال حاضر سریع ترین سیستم احراز هویت میباشد. در نتیجه فرآیند شناسایی اعضا و ورود و خروج ایشان به باشگاه با سرعت بالا صورت می پذیرد و از ایجاد صف جلوگیری می شود.

سیستم مدیریتی موثر و قابل اجرا
انواع برنامه های ورزشی، حساب های کاربری متنوع، گزارش های کاربردی و بسیاری امکانات دیگر امکان مدیریت هرچه بهتر باشگاه و اعضا را در اختیار می گذارد.


© 2024 KARAPARDAZ. All Rights Reserved. Powered by Kara Webex