مدیریت سیستم حضور و غیاب

 

از دست دادن سرمایه کاری، عدم بهره وری عملکرد صحیح از کارکنان و کاهش رونق کسب و کار؛ اینها تنها برخی از نتایج حاصل شده از یک شرکت بدون نظارت مدیریتی صحیح میباشند. به همین دلیل است که سیستم مدیریت حضور و غیاب کارابان امکان ثبت تردد کارکنان به جای یکدیگر و درخواست اضافه کار غیرمجاز را حذف کرده است. در حال حاضر شرکت ها میتوانند از دستگاه های مبتنی بر تکنولوژی تشخیص چهره و اثرانگشت برای بهبود کارکرد و پرداخت دستمزد مناسب استفاده کنند. شرکت ها و موسسات عمومی و نهادهای دولتی میتوانند علاوه بر بررسی ساعات مختلف کاری، بر جنبه های محاسبه دستمزد، اضافه کار، ماموریت، مرخصی و شیفت های متفاوت نظارت داشته باشند.

نتایج صحیح گزارشات دریافتی ترددها میتوانند به راحتی و عینا در محاسبه دستمزد و حقوق منعکس شوند؛

از آنجا که دستگاه های حضور و غیاب قادر به شناسایی سریع تشخیص چهره و اثرانگشت میباشد؛ بنابراین ثبت داده ها را مستقیما، حتی در زمان شلوغی ترددهای صبح و بعدازظهر بی وقفه ثبت میکند.

با دریافت ترددهای ثبت شده توسط سیستم، بخش منابع انسانی میتواند در کمترین زمان ممکن به آسانی اطلاعات تردد مربوط به کارکنان را برای تولید گزارش عملکرد فرد تولید یا اصلاح نماید. موسسه همچنین این امکان را خواهد داشت تا در یک زمان متمرکز با مدیریت حضور و غیاب کارمندان خود در مکانهای مختلف اطلاعات تردد مورد نیاز جهت گزارش را فراخوانی کند.

با نرم افزار مدیریتی حضور و غیاب کارابان هر سازمان و موسسه ای میتواند سیستمی بهینه متصل به شبکه های کامپیوتری خود یا به دیگر سیستم های موجود داشته باشد. با تنوع و دسترسی کامل مدیریتی برای ساختن شیفت های مختلف کاری برای برطرف کردن هرگونه مشکل ممکن در شیفت های کاری درحالیکه در هزینه های حقوق و دستمزد صرفه جویی میشود. 

کاربردهای سیستم حضور و غیاب

 
مدیریت حضور و غیاب اساتید و محصلین در موسسات عالی آموزشی، دانشگاه ها و مدارس 

امکان مدیریت ساعت کاری کارکنان بصورت پاره وقت و تمام وقت برای کارخانه ها، سایتهای ساخت و ساز، و فروشگاهها 

دربردارنده مدیریت ساعات کاری، محاسبه حقوق و اضافه کاری در شرکت‏ها و موسسات عمومی و نهادهای دولتی 

ویژگی های سیستم حضور و غیاب

 
بازگشت سریع سرمایه
با استفاده از اثرانگشت یا تکنولوژی تشخیص چهره شما قادر خواهید بود اطلاعات دقیق و مورد تایید برای شناسایی فرد را به سرعت بدست آورید. در نتیجه امکان فعالیت های غیرقانونی و اتلاف وقت از بین خواهد رفت.

سریعترین سرعت پردازش در جهان
ثبت اثرانگشت و تشخیص چهره در حال حاضر سریع ترین سیستم احراز هویت میباشد. سیستم به موسسات با تعداد زیاد کارمندان اختیار میدهد تا روند شناسایی سریع و راحت بدون نیاز به استفاده از کارت را داشته باشند.

سیستم مدیریتی موثر و قابل اجرا
شیفت های کاری برای گروه بندی با انواع متعدد و در مکان های مختلف میتواند به راحتی با استفاده از شبکه مبتنی بر TCP/IP به کار گرفته شود.

مقیاس پذیری انعطاف پذیر
از ویژگیهای سیستمهای حضور و غیاب کارابان، امکان ارتباط با سیستمهای ERP، حقوق و دستمزد و مالی می باشد. با استفاده از ساعتهای کاری جمع آوری و محاسبه شده توسط دستگاههای حضور و غیاب تشخیص چهره و اثر انگشت و انتقال اطلاعات به سیستمهای مالی، فرآیند محاسبات مربوط به حقوق و دستمزد و صدور فیشهای حقوقی به سادگی و تنها با چند کلیک انجام خواهد شد.
© 2024 KARAPARDAZ. All Rights Reserved. Powered by Kara Webex