مدیریت ارباب رجوع

 

بسیاری از ادارات و سازمان ها با توجه به تعداد مراجعین روزانه زیادشان با مشکلات بسیار زیادی جهت احراز هویت و دسترسی به اطلاعات افراد مواجه می باشند. حجم بالای اطلاعات، زمان بر بودن جهت شناسایی دقیق افراد، جستجوی اطلاعات در آرشیوهای فیزکی اطلاعات، ازدحام جمعیت به دلیل کندی انجام امور و بسیاری دیگر از این دست مشکلات می باشند.
شرکت مهندسی کاراپرداز با بررسی دقیق این مشکلات و با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا راهکاری بسیار کاربردی، سریع و دقیق را ارائه می دهد. این راهکار سودمند شامل سامانه ای نرم افزاری جهت نگهداری اطلاعات افراد و همچنین سامانه ای سخت افزاری جهت احراز هویت دقیق و سریع افراد می باشد.
در بخش نرم افزار رابط کاربری کاربرپسند، سریع و همواره آماده به کار جهت ارائه اطلاعات فرد شناسایی شده تمامی فرآیندهای جستجو، بررسی و اعلام اطلاعات را به صورت خودکار و بلادرنگ، پس از شناسایی فرد انجام می دهد.
در بخش سخت افزاری نیز با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا به ویژه تکنولوژی های شناسایی بایومتریک، همچون تشخیص چهره، شناسایی الگوی کف دست و تشخیص اثرانگشت در قالب دستگاه های کنترل تردد کارابان، عملیات شناسایی با سرعت و دقت بسیار بالا صورت می پذیرد. این دستگاه ها عموما از بنده هایی مقاوم و سخت افزاری قدرتمند جهت تعداد ثبت تردد بسیار بالای روزانه طراحی شده اند.

کاربردهای سیستم مدیریت ارباب رجوع

 
خیریه ها و سازمان های عام المنفعه
فروشگاه ها و تعاونی های مصرف محدود
ادارات و سازمان ها

ویژگی های سیستم کنترل تردد

 
مدیریت جامع اطلاعات
ثبت، نگهداری و ارائه اطلاعات ارباب رجوع با سرعت و دقت بسیار بالا به نحوی که بلافاصله پس از شناسایی افراد به صورت بلادرنگ اطلاعات قابل ارائه و نمایش باشند.

شناسایی سریع و دقیق افراد
با استفاده از سیستم های کنترل تردد کارابان و تکنولوژی های شناسایی پیشرفته ی به کار رفته در آنها، فرآیند شناسایی افراد با دقت و سرعت بسیار بالا صورت می پذیرد.

سرعت در خدمات دهی به ارباب رجوع
با استفاده از سیستم مدیریت ارباب رجوع شرکت مهندسی کارا و در نتیجه انجام خودکار و سریع امور، خدمات دهی به ارباب رجوع سرعت یافته، بازدهی پرسنل افزایش می یابد و از ازدحام و نارضایتی ارباب رجوع کاسته می شود.

© 2024 KARAPARDAZ. All Rights Reserved. Powered by Kara Webex