دستگاه حضور و غیاب KTA-3650

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با ماسک
دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با ماسکدستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با ماسکدستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با ماسک
دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و کنترل تردد کارابان مدل KTA-3650، دستگاهی است با طراحی بسیار مدرن، زیبا و با ابعادی باریک که عملکرد بسیار خوبی را نیز هم به عنوان یک دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و اثرانگشتی و هم به عنوان یک دستگاه کنترل تردد، نشان می دهد. ارتباط با این دستگاه بصورت بیسیم امکان پذیر می باشد.
رتبه بندی: هنوز رتبه بندی نشده
شرح

دستگـاه حضور و غياب تشخیص چهره و كنترل دسترسی كارابان مدل KTA-3650 يك دستگاه با طراحی زيبا و كم حجم، دارای سنسور تشخیص اثر انـگشت نوری و قابلیت شناسایی چهره، جهت كنترل تردد پرسنل می باشد. اين دستگاه با قابليت اتصال و كنترل قفلهای برقی، علاوه بر امکان استفاده به عنوان دستگاه حضور و غیاب امکان استفاده به عنوان دستگاه کنترل تردد را نیز در اختیار شما قرار می دهد. اتصال به این دستگاه فقط از طریق شبکه بیسیم امکان پذیر بوده و این دستگاه فاقد پورت شبکه (RJ45) می باشد.

از ويژگيهای خاص دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره كارابان مدل KTA-3650 می توان به قابلیت تردد توسط اثرانگشت و شناسایی چهره، کمله عبور، صفحه نمایش، انتخاب وضعیت تردد (ورود، خروج) و اعلام صوتی وضعيت تـــردد اشاره نمود که ایــن دستگـاه را انتخابی بسیار مناسب جهت استفاده در محیطهای داخلی نموده است. ماژول شبکه بیسیم تعبیه شده در این دستگاه، امکان ارتباط با دستگاه از طریق شبکه و بدون سیم کشی را در اختیار شما قرار می دهد که فرآیند نصب و سیم کشی را بسیار ساده خواهد کرد.