مدیریت سیستم کنترل تردد

 

امروزه، آمار جرم و جنايت بسيار بالاتر از ميزاني است که در گذشته ناظر آن بوديم. شرکتها، موسسات و تجارتهاي زيادي ضررهاي هنگفتي را بخاطر سطح پائين امنيت متحمل شدند؛ تجهيز سيستم مديريتي کنترل دسترسي کارابان با مدرن ترین و کارآمدترین الگوريتم هاي تشخيص چهره و اثرانگشت، حداکثر توانايي را در مقايسه با ساير سيستم هاي کنترل دسترسي که از RF کارت ها يا کلمه عبور برخوردار هستند، براي کاربري آسان و امنيت براي حل مشکلات اين چنيني فراهم کرده است.

بر خلاف سیستم های کنترل دسترسی مبتنی بر اثرانگشت و تشخیص چهره موجود در بازار کارابان میتواند سیستم های کنترل دسترسی سطح بالای متنوعی را با قیمت بسیار مناسب ارائه دهد، که دارای پروسه های نصب و راه اندازی بسیار ساده ای نیز می باشند.

بیشتر سیستم های کنترل دسترسی دارای یک سیستم عملیاتی متمرکز که مستلزم به داشتن کارت خوان RF و قفلی که روی در نصب میشوند می باشند و عموما نیاز به اتصال به یک کنترل کننده گران قیمت را دارند. علاوه بر اینها می بایست به ساختار سیم کشی پیچیده مورد نیاز این سیستم ها نیز اشاره نمود. هنگامیکه کنترل کننده کار نکند تمام سیستم هایی را که متصل به آن هستند تحت تاثیر قرار می دهد. با راه حل مدیریتی کنترل دسترسی کارابان، دستگاه های اثرانگشت یا تشخیص چهره نصب شده روی درب مورد نظر با کنترل هوشمند انطاف پذیری و امنیت بهتری را فراهم میکنند. علاوه بر این، بخش امن I / O که در داخل درب نصب شده باعث می شود که کاربران بتوانند امنیت بیشتری را تجربه نمایند.

راهکار کنترل تردد کاربان برای یک فضای محدود نیست، بنابراین با بهره گیری مناسب از شبکه TCP/IP مبتنی بر اینترنت می تواند از توابع مختلف کنترل تردد پشتیبانی کند. ای راهکار می تواند تنها یک سیستم کنترل دسترسی ساده بر روی یک درب یا حتی یک نوع بسیار پیچیده تر باشد.

اکنون با کارابان شما ایمنی خود را به خطر نمی اندازید و می توانید برای بهبود کار خود به سطح بالایی از امنیت در محل کار یا خانه خود دست یابید.

کاربردهای سیستم کنترل تردد

 
جلوگیری از ورود افراد غیرمجاز به آزمایشگاه ها و پژوهشگاه های علمی و محوطه های امنیتی
حفاظت از دیتاسنترها و اتاق سرور ها به عنوان مهم ترین بخش در هر سازمان و شرکت
کنترل دسترسی به انواع ساختمان ها و بناها و ایجاد محیطی امن و غیرقابل نفوذ توسط افراد غیرمجاز

ویژگی های سیستم کنترل تردد

 
امکانات کامل پياده سازي کنترل تردد
امکان اتصال دستگاه به انواع قفلهاي برقي ، مقابل برقي ، سنسور در ، آلارم و دکمه خروج. بدین ترتیب با استفاده از یک دستگاه کنترل دسترسی و مجموعه ای از تجهیزات جانبی، امنیت کامل در اختیار خواهد بود.

مدیریت پیشرفته کنترل دسترسی
امکان تعریف محدوده های زمانی برای دسترسی افراد و همچنین ترکیب های دسترسی متنوع که بدین ترتیب کنترل دقیق زمان دسترسی افراد به مکان مورد نظر امکان پذیر می گردد.

به روزترين و پر سرعت ترين روش ارتباط با سيستم
امکان استفاده از پروتوکل TCP/Ip و ethernet جهت ارتباط مستقیم با دستگاه که هرگونه نیاز به حضور در کنار دستگاه جهت انجام امور مدیریتی و ویرایش تنظیمات از بین خواهد رفت.

مديريت و نظارت يکپارچه
مشاهده آنلاين ترددها و امکان مديريت دقیق و کامل دسترسی ها و رویدادها از طریق نرم افزار پیشرفته مدیریت کنترل دسترسی کارابان در اختیار قرار می گیرد.
© 2024 KARAPARDAZ. All Rights Reserved. Powered by Kara Webex